Rozwijanie zainteresowań dzieci w naszym Przedszkolu.
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Pani Dyrektor złożyła życzenia świąteczne całej naszej społeczności przedszkolnej i podzieliła się symbolicznym jajeczkiem.
Dzieci z grupy V obchodziły bardzo pracowicie pierwszy dzień wiosny.
Każdego roku, w dniu 21 marca, przychodzimy do przedszkola w skarpetkach nie do pary - w ten sposób obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.
22 marca 2024r. dzieci z naszego Przedszkola uczestniczyły w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w Parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim.
22 marca dzieci w grupie II obchodziły Światowy Dzień Wody.
Dnia 21 marca nasze przedszkolaki uczestniczyły w międzyprzedszkolnym konkursie "Aktywny i zdrowy przedszkolak".
Dnia 21 marca, czyli pierwszego dnia kalendarzowej wiosny nasze Przedszkole odwiedził wiceprezydent Pan Andrzej Kacperek, który podarował dla naszego Przedszkola budki lęgowe (2 budki dla ptaków i 1 budkę dla nietoperzy).
Dnia 20.03.2024 r. dzieci z grupy II ,,Kotki’’ wzięły udział w bardzo ciekawych zajęciach!

18-03-2024

Kartki Świąteczne

Święta Wielkanocne już wkrótce, dlatego z tej okazji nauczycielki naszego przedszkola przygotowały piękne kartki okolicznościowe z życzeniami dla innych placówek przedszkolnych, instytucji.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy