W piątek 15.03. nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście - rodzice i brat Łucji D. z grupy I. Mama Łucji - p. Małgorzata jest żołnierzem rezerwy Wojska Polskiego. Tata - p. Łukasz jest zawodowym żołnierzem w stopniu szeregowego, a brat Oliwier jest uczniem III klasy Oddziału Przygotowania Wojskowego w Bujnach.
Gra tangram  nowy nabytek w grupie ''Kotków'', który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych przedszkolaków.
Dnia 13 marca 2024r. nasze Przedszkole odwiedził teatrzyk Widzimisię.
W poniedziałek 11 marca nasze Przedszkole odwiedzili wolontariusze oraz nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Wodzinie Prywatnym.
12-03-2024

Podziękowania

Dziękujemy Cioci Marcie, mamie Zosi z grupy II ''Kotków'' za podarowanie tak dużej ilości książek dla dzieci.
11-03-2024

Kosmos w grupie V

Ubiegły tydzień to był prawdziwy kosmos!
W naszym przedszkolu od dłuższego czasu odbywają się rozgrywki szachowe.
W dniach od 18.03.2024r. (poniedziałek) do 26.03.2024 (wtorek) serdecznie zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny.
08-03-2024

Zwiastuny wiosny...

... czyli kolejne spotkanie z panem leśnikiem.

Dnia 8 marca odbył się w  naszym przedszkolu Dzień Kobiet.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy