Zapraszamy  do udziału w naszej zbiórce  😊

19-02-2024

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Anny Marjan mamy Kacperka z grupy II ,,Kotków’’ za podarowanie dla całej grupy koszulek z bajki ,,Zygzak McQueen’’ będą nam służyć do wyjścia na spacery, wyjazdy na wycieczki.

Dnia 16 lutego nasze Przedszkole odwiedzili aktorzy teatru kukiełkowego z Łodzi - "WidziMisię".
Realizacja autorskiego programu - fotorelacja.
Dnia 14.02.2024r. (środa) odwiedził nasze przedszkole pan Paweł Goska - ratownik medyczny.
Przedszkole Samorządowe Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka – to wyjątkowe, niepowtarzalne, przyjazne  miejsce dla dzieci i rodziców.
13-02-2024

Podziękowania

Podziękowania dla Sary z grupy IV ,,Pajacyki'' i jej mamy Pani Agacie Żabickiej za przekazanie na rzecz naszego Przedszkola książek.
Serdecznie dziękujemy !
W dniu 13. 02. 2024 r. odbyły się w naszym przedszkolu bale ostatkowe.
Kreatywnie i twórczo działamy!

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn