zdjęcie
Szanowni Rodzice, informujemy, iż w związku z edycją zakładki "Dla Rodziców", dostęp do aktualnego jadłospisu w tamtym miejscu  jest tymczasowo niemożliwy.
      Pozwalamy sobie przejściowo umieścić  aktualny jadłospis w Aktualnościach, aby mogli Państwo na bieżąco śledzić MENU przygotowywane dla Naszych Milusińskich w Przedszkolu.

Przypominamy, że każdego dnia dla wszystkich dzieci dostępna jest niegazowana woda mineralna. Wszystkie zupy przygotowywane są na wywarze mięsnym i na świeżych warzywach. W każdej grupie dostępna jest także woda do picia.

Jadłospis od 09. 10. 2017 r. do 13. 10. 2017 r.

Posiłki wydawane są w godzinach:
ŚNIADANIE 8:30   WITAMINKI 10:00    OBIAD 11:30    PODWIECZOREK 14:00

Poniedziałek 09. 10. 2017 r.

Śniadanie: Kawa Inka z mlekiem. Pieczywo: mieszane, słonecznikowe, pieczywo dla diabetyków, pieczywo bezglutenowe, bułka, masło, parówka paluszek na ciepło, ketchup. Herbata z cytryną.
Witaminki: Marchewka do chrupania
Obiad: Zalewajka z ziemniakami na wędzące. Pampuchy/własny wypiek/z musem truskawkowym. Kompot z owoców mrożonych.
Podwieczorek: Mleko, kisiel, ciastko. Herbata z cytryną.

Wtorek 10. 10. 2017 r.

Śniadanie: Kawa zbożowa z mlekiem. Pieczywo: bułka kajzerka,beniaminka, mieszane, dla diabetyków, bezglutenowe, masło, serek łaciaty z rzodkiewką i szczypiorm. Herbata z cytryną.
Witaminki: Misa owoców sezonowych.
Obiad: Krupnik z kaszy jęczmiennej. Ziemniaki, kotlet z fileta z kurczaka panierowany w jajku,bułce tartej. Mizeria. Kompot z owoców mrożonych.
Podwieczorek: Kakao z mlekiem kanapka z masłem szynką konserwową, pomidorem i szczypiorem. Herbata z cytryną.

Środa 11. 10. 2017 r.

Śniadanie: Kakao z mlekiem. Stół szwedzki: pieczywo: mieszane, dla diabetyków, bezglutenowe, bułka, masło, wędlina, ser żółty, jajo gotowane,pomidor, papryka,ogórek świeży,szczypior. Herbata z cytryną.
Witaminki: Owoc jabłko.
Obiad: Barszcz ukraiński z ziemniakami, zabielany.Makaron gnocchetti,gulasz z mięsa wołowego we własnym sosie. Surówka z ogórka kiszonego, świeżego i szczypioru. Kompot z owoców mrożonych.
Podwieczorek: Mleko,pączki na wagę. Herbata z cytryną.

Czwartek 12. 10. 2017 r.

Śniadanie: Kawa Inka z mlekiem. Pieczywo: mieszane, dla diabetyków, bezglutenowe, bułka, masło, pasztet,ogórek. Herbata z cytryną.
Witaminki: Owoc arbuz.
Obiad: Kasza manna na rosole. Ziemniaki, kotlet mielony wieprzowo-drobiowy. Buraczki. Kompot z owoców mrożonych.
Podwieczorek: Budyń, rurki kruche. Herbata z cytryną.

Piątek 13. 10. 2017 r.

Śniadanie: Napój czekoladowy z mlekiem. Pieczywo mieszane, pieczywo dla diabetyków, pieczywo bezglutenowe, bułka, masło,pasta z jajka gotowanego z natką pietruszki i szczypioru. Herbata z cytryną.
Witaminki: Misa owoców sezonowych.
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, zabielana. Ziemniaki, filet z ryby miruna w sosie koperkowym. Surówka z kapusty kiszonej z marchewką i porem.
Kompot z owoców mrożonych.
Podwieczorek: Mleko, serek Bakoma. Herbata z cytryną.

Intendent zastrzega sobie prawo do niewielkich modyfikacji w jadłospisie.

Załączniki artykułu