Metoda Glenna Domana

IMG_20201022_215545
Kontynuujemy w kolejnym już roku szkolnym naukę globalnego czytania metodą Glenna Domana.
     W każdej grupie wiekowej, zaczynając już od najmłodszych dzieci z grupy I, zapoznajemy się z napisami nawiązującymi do osób i rzeczy znanych nam z najbliższego otoczenia. Rozwijamy naszą spostrzegawczość wzrokową, słuchową oraz pamięć, jednocześnie utrwalamy obraz poszczególnych wyrazów, czytając globalnie. Koordynatorem tej metody w naszym Przedszkolu jest Pani Asia, nauczyciel wspomagający grupy V oraz dyrektor przedszkola. Metodę tą, wprowadza również w grupie zerowej, w szkole, Pani Agata. To jest naprawdę świetna metoda. Stosowana systematycznie, daje ogromne efekty.

Gorące podziękowania kierujemy do Pani Pauliny i Pana Michała Cieślak, za przekazanie dla dzieci z naszego Przedszkola, oryginalych materiałów zgodnych z Metodą Domana ,,Naucz swoje dziecko czytać w zabawie"- tablic edukacyjcnych dla dzieci od 6 miesięcy do 6 lat.  Bardzo serdecznie dziękujemy.