Rada Szkoleniowa

120442613_2160598324083612_621593360846974637_n
Rozwijamy się dla Was ;)
14.09.2020 roku nauczyciele naszego Przedszkola uczestniczyli w praktycznych warsztatach komputerowych n/t:

,, Wykorzystanie narzędzi TIK w tym tablicy i monitora interaktywnego wraz z oprogramowaniem do przygotowania i prowadzenia  zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym”
Tematem edukacyjnym było  wykorzystanie  dostępnych  w placówce narzędzia TIK do przygotowania i prowadzenia zajęć z dziećmi.
Przykładowe scenariusze zajęć z wykorzystaniem dostępnych narzędzi.
Przykładowe karty pracy i ich zastosowanie tworzone lub wykorzystywane z użyciem narzędzi TIK.
Przygotowanie stanowiska do pracy z tablicą i/lub monitorem, obsługa monitora interaktywnego, instalacja oprogramowania, właściwe podłączenie sprzętu.
Omówienie możliwych błędów czy problemów w pracy ze sprzętem interaktywnym.
Tworzenie kart pracy z wykorzystaniem oprogramowania monitora interaktywnego i tablicy interaktywnej – praca przy komputerze.
Tworzenie kart pracy z wybranego przez uczestników zakresu – proponowany temat Kodowanie na ekranie.