Henryka Zawiślak

Od 01.09.2012 roku dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka w Piotrkowie Trybunalskim. Nauczyciel dyplomowany, z powołania, o wielkim sercu, oddany, kochający dzieci. Największe wartości to: rodzina, praca, wiara. Od wielu lat pracujący z dziećmi niepełnosprawnymi.

Ukończone studia pedagogiczne, magisterskie w zakresie wychowania przedszkolnego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Studia podyplomowe w zakresie: Nauczania początkowego, Kształcenia integracyjnego, Zarządzania i przedsiębiorczości  w oświacie, Edukacji i terapii osób ze spektrum Autyzmu, Bezpieczeństwo i higiena pracy,  Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki,  edukator, ekspert do spraw awansu zawodowego z listy MEN.

Wcześniej nauczyciel  Szkoły Podstawowej Nr 7, Przedszkola Samorządowego nr 16, Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie  Trybunalskim.

Dyrektor przedszkola przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku
w godzinach: 7.30 - 15.30