Andrzejki 2017

20171129_172327 (Copy)
W dniu 29.11. 2017r. zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki.
     Czary, wróżby, konkursy, tańce i... wiele radości czekało na naszych Przedszkolaków i ich Rodziców w godzinach popołudniowych podczas naszych przedszkolnych Andrzejek. Nasze panie przeobraziły się we wróżki, czarodziejki, czarownice i inne damy, którym sztuka wróżenia i czarowania nie jest obca.

Tak wesołe spotkania scalają całą naszą przedszkolną społeczność, integrujemy się, a to ważne w każdej większej grupie. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim paniom za zaczarowanie naszego przedszkola, które przyciągnęło nas jeszcze bardziej niż zwykle (niektórzy z nas nie chcieli wracać do swoich domków). Dziękujemy paniom Idze Elsaid i Irminie Miazek za piękną dekorację andrzejkową w sali rekreacyjnej oraz poprowadzenie całego spotkania.