Cała Polska czyta dzieciom!

DSC03555
Dnia 03.10.2017 roku (wtorek), odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”.
       Dzisiaj gościliśmy Panią Elżbietę Łągwę – Szelągowską, Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, która przeczytała wiersze Natalii Usenko ,,Bardzo dziwne historie”, m.in. ,,Wróżka’, ,,Owsianka”, ,,Pajączek”, ,,Szpinak” z serii: ,, Książki szczęśliwego dzieciństwa”.

Było to pilotażowe spotkanie przed inauguracją ,, Projektu – poezja ze smakiem”. Pierwsze spotkanie w/w cyklu odbędzie się 10.10.2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury, w Alejach 3- Maja o godz. 17.00 ( w galerii), na które już dziś serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami. W tym dniu będą czytane wiersze Wandy Chotomskiej.

Relację ze spotkania mogą Państwo obejrzeć na internetowym kanale TV Piotrków,
odwiedzając poniższy odnośnik: