Dorotka w Krainie Oz

29340327_1780441405410692_3686938095984312320_n
Dnia 16 marca 2018 roku, całe Przedszkole Samorządowe Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka w Piotrkowie Trybunalskim obejrzało przedstawienie pt. ,,Dorotka  w  Krainie  Oz", w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa.
Profesjonalne wykonanie, przepiękne stroje, wspaniała muzyka, efekty dźwiękowe, efekty akustyczne, efekty świetlne. Teatr wypełniony po brzegi. Dzieci zachwycone.

Główna bohaterka sztuki - Dorotka, podczas tornada, przenosi się do krainy Oz, znajdującej się po drugiej stronie tęczy. Tam poznaje Maczkinów, którzy w podziękowaniu za pomoc w uwolnieniu od złej wiedźmy, wskazują jej drogę do czarnoksiężnika, który może pomóc Dorotce w powrocie do domu. W drodze do Szmaragdowego Grodu Dorotka poznaje Stracha na wróble, który marzy o rozumie, Blaszanego Drwala pragnącego mieć serce i strachliwego Lwa chcącego, aby Oz uczynił go odważnym.

Podczas podróży przyjaciele napotykają wiele niebezpieczeństw, z których wychodzą obronną ręką.

Dzieci były zachwycone, oglądając tak barwny musical.

Nasi Milusińscy dowiedzieli się jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają uczucia, kształtowanie charakteru i wiara w to, że wszystko jest w zasięgu naszej ręki.

W przyszłym roku również planujemy udział w kolejnym przestawieniu!

Reżyseria
Ewelina Tabaka