Góra Grosza

20861348_Gora+Grosza+-+logo_crop_300x168_f9dd073e_CPO
27 listopada, rusza XVIII edycja akcji zbierania monet Góra Grosza.

Góra Grosza to akcja organizowana przez Towarzystwo ,,Nasz Dom”,  we współpracy z Pocztą Polską. Jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą dzieciom spokojnie dorastać. Do tej pory w ramach akcji udało się zebrać 35 064 001,64 zł. Pieniądze te zostały przeznaczone na zakup podstawowych i niezbędnych rzeczy, udzielanie specjalistycznego wsparcia, kierowanie rodzin na terapie, fundowanie stypendiów dla dzieci, wspieranie ich pasji i zainteresowań.
Akcja Góra Grosza rozpocznie się 27 listopada 2017 r. i potrwa do 2 stycznia 2018 r.   Zgodnie z regulaminem, szkoły i przedszkola, które zbiorą najwięcej groszy w całej Polsce oraz w każdym województwie, zostaną nagrodzone. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Towarzystwa Nasz Dom www.towarzystwonaszdom.pl w zakładce Góra Grosza.

Już teraz dziękujemy za zainteresowanie akcją i liczymy na zaangażowanie.
Po zakończeniu zbiórki monet podamy informację, jaką kwotę udało nam się wspólnie przekazać Towarzystwu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.