Podziękowania Dyrektora Przedszkola

bo165-7fcd
 Drodzy Rodzice! Dziadkowie ! Drodzy Nauczyciele! Drogie Panie! Kochane Dzieci z grupy IV i z grupy V
     Długo zastanawiałam się jakie słowa skierować do Państwa, do Was kochane dzieci. Wszystko co powiem i tak nie uwzględni wdzięczności dla Państwa za to, że byliście tutaj z nami przez 4-lata i Państwa pociechy.

Dziękujemy Wam za wsparcie, za okazaną pomoc, za serce, za dobre słowa. Za to, że byliście z nami. Dzięki Wam mogliśmy wszyscy obserwować jak Państwa pociechy się rozwijają, jakie robią postępy, jakie mają zdolności i talenty. Były chwile radosne oraz trudne, były chwile śmiechu i płaczu. Przyszliście tu cztery lata temu. Wychodzicie stąd dojrzalsi, pełni doświadczeń, posiadając większy bagaż wiedzy. Przez ten czas odbyliście podróż, podczas której to właśnie nauczyciele, Wasi wychowawcy: Pani Iga, Irmina, Anna, Karolina, Jolanta, Katarzyna, Beata, Anna, Aleksandra nauczyli Was, jak żyć i jak wykorzystywać własne zdolności, jak radzić sobie w grupie rówieśniczej. Za to Paniom z całego serca dziękujemy.

Dziękujemy specjalistom: Pani Joannie, Bożenie, Paulinie. Dziękujemy Księdzu Pawłowi, Pani Edycie, nauczycielowi języka angielskiego, Pani Patrycji od rytmiki, Pani Martynie za lekcje tańca.

Dziękujemy również wszystkim pracownikom Przedszkola, którzy przyczynili się do tego, iż czas tutaj upłynął w miłej atmosferze, czystości i porządku. Dziękujemy Pani Agnieszce, Malwinie , które od początku dbały o Państwa dzieci, dziękujemy Pani Iwonie za opiekę.
Dziękujemy Pani Amelii, szefowej kuchni- Pani Hannie i pomocy kuchni: Pani Agnieszce i Małgorzacie. Dziękujemy wszystkim Paniom z Przedszkola: Pani Marcie, Ewie, Anecie, Uli oraz Panu Sławkowi.

Nadeszła jednak chwila, kiedy przyszło się nam pożegnać. Dla nas wszystkich jest to moment szczególny, gdyż oto ostatni już raz Wasze Kochane dzieci oczekiwały na wręczenie dyplomów w murach naszego Przedszkola, a Państwo ostatni raz uczestniczycie w naszych uroczystościach. To pożegnanie było w tym roku zupełnie inne niż planowaliśmy, w innych warunkach, skromne, wzruszające, pełne łez.
Tak naprawdę to pożegnanie jest końcem początku, ponieważ teraz przed Wami Kochane dzieci nowa droga, nowy etap nauki. I ten czas też będzie dla Was przepięknym okresem. Będziemy za Wami tęsknić, ale wiemy, że przyjdziecie do Przedszkola w odwiedziny, opowiecie nam jak jest w szkole, jak sobie radzicie. Bowiem w szkole czekają na Was nowi nauczyciele, nowe wyzwania.

A na czas odpoczynku, życzę Wszystkim dużo zdrowia, spędzenia pięknych chwil w gronie rodzinnym.

Życzę Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Przedszkola by nadchodzące wakacje były spokojne, bezpieczne, słoneczne i niezapomniane.   Życzę stabilizacji, abyśmy we wrześniu spotkali się w lepszych warunkach i w zdrowiu. Absolwentom życzę sukcesów w edukacji szkolnej.

Henryka Zawiślak