Pożegnaliśmy się z naszym księdzem Pawłem

received_298835897826002.jpeg
Będziemy bardzo tęsknić
       Księże Pawle, dziękujemy za ciepły uśmiech. Za to, że uczestniczyłeś w przedszkolnym życiu naszych dzieci, przeżywając z nami spotkania wigilijne, wspólne śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem, następnie radowanie się Zmartwychwstaniem Pańskim, przybliżając jednocześnie naszym malcom znaczenie tych pięknych świąt, ich genezę. Co za tym idzie, uczyłeś Księże Pawle tradycji chrześcijańskiej i tradycji narodowej. Uczestniczyłeś w wychowaniu najmłodszego pokolenia w duchu szacunku dla rodziny, dla drugiego człowieka, dla Ojczyzny. To wartości bezcenne.

Dziękujemy za to z całego serca. I żal, że musimy się pożegnać. Jednak życzymy Ci Księże Pawle wszystkiego najlepszego, szczęść Boże w realizowaniu obranej przez Ciebie drogi, będącej misją nauczania, wychowywania, jak też wspierania ludzi w trudnych chwilach. Życzymy radości, satysfakcji, wytrwałości w pozostaniu zawsze takim samym, jakim jesteś Księże Pawle.

Przedszkolaki wraz z Rodzicami, Dyrektor, nauczyciele i pracownicy Przedszkola