Spotkanie z przyjaciółmi z Kenii

W dniu 13. 02. 2018 r. dzieci z grupy III spotkały się on-line z koleżankami i kolegami z Kenii!
       Dzięki współczesnej technice komputerowej oraz Internetowi kontakty między ludźmi, mieszkającymi w odległych krajach świata, nie są już rzeczą trudną. Przekonaliśmy się o tym podczas spotkania on-line z naszymi przyjaciółmi - dziećmi z placówki szkolno - przedszkolnej w Kisumu w Kenii (Bethel School Kisumu). Kisumu to jedno z największych miast Kenii, znajdujące się w jej zachodniej części nad jeziorem Wiktorii. Podczas internetowego spotkania na żywo mogliśmy zobaczyć naszych rówieśników, pomachać do nich, obejrzeć ich klasę i miejsce, w którym się uczą - my pokazaliśmy im naszą salę i przedstawiliśmy się. Licznym uśmiechom po obu stronach ekranu nie było końca.
Spotkanie w języku angielskim w grupie III zorganizowała i poprowadziła pani Iga Elsaid. Dziękujemy Panu Charlesowi Adumie za zorganizowanie spotkania po stronie kenijskiej.