DSC04121 (Copy)
W dniu 09. 11. 2017 r. odwiedzili nas mili goście - uczniowe klasy V ze Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim.
       Nasi goście, pod kierunkiem Pani Marty Chojnackiej - nauczycielki historii, zaprezentowali nam wspaniały występ, upamiętniający okoliczności historyczne, które wspominamy, obchodząc corocznie Święto Niepodległości. Młodzi artyści wykazali się nie tylko umiejętnościami aktorskimi, ale także wokalnymi. Wszyscy byliśmy także pod ogromnym wrażeniem przepięknych strojów, w jakich przyszli nasi goście.

Wspólnie ze starszymi koleżankami i kolegami zaśpiewaliśmy piosenkę "Jesteśmy Polką i Polakiem" oraz wyrecytowaliśmy wiersz W. Bełzy "Katechizm polskiego dziecka", a następnie nasi młodzi aktorzy odwiedzili wszystkie grupy - dzieki temu mogliśmy się lepiej przyjrzeć ich wspaniałym strojom.

Występ naszych koleżanek i kolegów był okazją do utrwalenia wiadomości, jakie systematycznie poznajemy w naszym Przedszkolu. Wiemy przecież, że naszą Ojczyzną jest Polska i bardzo ją kochamy, a w dodatku potrafimy pięknie zaśpiewać hymn państwowy, czego wyraz daliśmy podczas występu naszych gości.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Gościom za tak wspaniały występ. Pragniemy zaznaczyć także, że pani Marta Chojnacka jest Przewodniczącą Rady Rodziców w naszym Przedszkolu oraz mamusią naszej koleżanki Helenki z grupy II - dziękujemy za współpracę!

Dekorację w sali rekreacyjnej wykonały panie: Irmina Miazek i Iga Elsaid.