Zimowe obrazki

Dzieci z grupy I Misie malowały na folii
     Drodzy Rodzice, nasze dzieci z grupy I, wykonały coś szalenie atrakcyjnego i zmysłowego! Malowały piekne obrazy na folii. Była to niewinna i prosta zabawa dla dzieci, której oddały się jej z wielką uciechą. Ta twórcza zabawa niespodziewanie przekształciła się w wielozmysłowe pole doświadczalne oraz okazję do artystycznych uniesień. Malowanie na folii dostarczyło dzieciom wielu głębokich bodźców: dotykowych, słuchowych, wzrokowych – tak bardzo istotnych dla zrównoważonego rozwoju małego dziecka. Było także okazją do plastycznego wyżycia się, przeżywania sztuki w różnych jej aspektach oraz ćwiczeń manualnych, co ostatecznie zaowocowało wytworem całkiem namacalnym, bo zdobiącym tablice w naszej szatni. Dzieci malowały krajobraz zimowy. Użyły do tego białej farby. Grupa pierwsza, to wspaniałe dzieci, były zachwycone pracą, uśmiechnięte, zdziwione  i przeszczęśliwe - malowały bowiem  na odwróconych stolikach, wokół których założona została folia. Zresztą zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz prac dzieci.