Zimowe zabawy na śniegu

136069197_1136615383452593_9189442807628336649_n
Dzieci z gr. IV udały się do ogrodu przedszkolnego na zimowe obserwacje przyrodnicze
      Były zabawy na śniegu, podczas których dzieci mogły zapoznać się z właściwościami białego puchu. Formowaniu kul i lepieniu bałwanka, towarzyszyły ogromne pokłady radości. Dzieci obserwowały zachowanie ptaków, podziwiały zimowy pejzaż, oszronione drzewa. Karmniki przedszkolne zostały uzupełnione o zapasy pyszności dla ptasich gości.
,, Tak się zachmurzyło, słonko się zakryło, pada, pada śnieżek biały dawno go nie było, pada, pada śnieżek biały dawno go nie było.
Chodźmy na sanecznki, chłopcy i dzieweczki, pobiegniemy wszyscy razem w wysokiej góreczki, pobiegniemy wszyscy razem z wysokiej góreczki".
To wspaniałe, móc bawić się na śniegu z kolegami, koleżankami i Paniami. Było pięknie. Przedszkole, to nasz drugi dom.